دریافت فایل(22- مكان یابی بهینه ایستگاه های BRT به كمك نرم افزار ARCGIS و تكنیك AHP و TOPSIS)

عنوان مقاله: مکان یابی بهینه ایستگاه های BRT به کمک نرم افزار ARCGIS و تکنیک AHP و TOPSIS شناسه (COI) مقاله: TTC11_261 منتشر شده در یازدهمین کنفرانس مهندسی حمل و نقل و ترافیک ایران در سال ۱۳۹۱ مشخصات نویسندگان مقاله: حمید عصارزادگان - کارشناسمدیریت ش...
دریافت فایل(22- مكان یابی بهینه ایستگاه های BRT به كمك نرم افزار ARCGIS و تكنیك AHP و TOPSIS)|50058687|dks30011535|
مشخصات فایل مورد نظر در مورد 22- مكان یابی بهینه ایستگاه های BRT به كمك نرم افزار ARCGIS و تكنیك AHP و TOPSIS آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

عنوان مقاله: مکان یابی بهینه ایستگاه های BRT به کمک نرم افزار ARCGIS و تکنیک AHP و TOPSIS
شناسه (COI) مقاله: TTC11_261
منتشر شده در یازدهمین کنفرانس مهندسی حمل و نقل و ترافیک ایران در سال ۱۳۹۱

مشخصات نویسندگان مقاله:حمید عصارزادگان - کارشناسمدیریت شهری،دانشگاه اصفهان، شهردار منطقه 5 شهرداری اصفهان
امیرحسین نادعلی - کارشناسمهندسی صنایع، دانشگاه صنعتی شریف،
محمدصادق عطایی - کارشناسمهندسی نقشه برداری
رضا پورمیری - کارشناس ارشد مهندسی صنایع


خلاصه مقاله:


انتخاب شبکه مناسب برای حمل و نقل عمومی در سطح یک شهر، به خصوص کلان شهر ها از اهمیت بالایی برخوردار است.استفاده از معیارهایی جهت تصمیم گیری برای نقاط این شبکه به انتخابی صحیحدر مکان یابی ایستگاه ها منجر خواهد شد.تحلیل معیارهای مرتبط و کمی به جمع آوری اطلاعات وسیعی نیاز دارد استفاده از نرم افزارسیستم اطلاعات مکانی ARCGIS عملیات جمع آوری،ترکیب ، تجزیه و تحلیللایه های اطلاعاتی مربوط به مساحت ،معابر،جمعیت،محلات، نقاط پیشنهادی را تسهیل می بخشد. سپس با استفاده از تکنیک تصمیم گیری چندمعیارهAHP وزن شاخصهای کیفی بدست آمده از نظر کارشناسان حمل و نقل و ترافیک شهری مقادیر یکی از شاخصها مشخصمی گردد. شاخصهای کمی بدست آمده از نرم افزار ARCGIS با استفاده از تکنیک TOPSIS در انتخاب نقاط پیشنهادی به عنوان ایستگاه های BRT به کار میرود. نتیجه ی بهینه سازی انتخاب ایستگاه های BRT به کاهشهزینه ی تجهیز حمل و نقل عمومی و افزایشرضایت شهروندان و کاهشاستفاده از خودروهای شخصی منجر می گردد.


کلمات کلیدی:
مکان یابی - تکنیکTOPSIS تکنیک AHP ایستگاههای BRTمطالب دیگر:
📜پاورپوینت آشنایی با سیستم مدیریت کیفیت (ISO 9001: 2000)📜پاورپوینت اصول کار تیمی، مديريت استرس در محیط کار و مهارت مدیرتی زمان📜پاورپوینت آشنایی با نرم‏ افزار WinQSB📜پاورپوینت آمار و احتمالات مهندسي📜تحقیق بررسی مقایسه ای خصیصه سلطه گری و سلطه پذيري در زنان شاغل و غیرشاغل📜پاورپوینت کارتوگرافی📜پاورپوینت انواع نقشه📜پاورپوینت آشنایی با مرمت بنا و ابنیه حمام کرناسیون📜خلاصه کتاب رفتار سازمانی پیشرفته رابینز📜نقشه اتوکد گاز ساختمان 20 واحدی📜پاورپوینت اکوتوریسم بیابان و روش های ارزیابی آن📜تحقیق اکوتوریسم تالاب ها و دریاچه های پشت سد📜پاورپوینت آمار و کاربرد آن در مدیریت1📜پاورپوینت آموزش کنترل آماری فرآیندها (SPC) در نرم افزار Minitab📜تحقیق اکوتوریسم (طبیعت گردی، Ecotourism)📜پاورپوینت عناصر کالبدي شکل دهنده به اجزاي فضاي شهري📜تحقیق مناطق حفاظت شده و پارک های ملی📜تحقیق اکوتوریسم و غارنوردی📜پاورپوینت فرهنگ سازی در محیط زیست📜پاورپوینت معماری میدان نقش جهان و مسجد امام📜پاورپوینت مسجد عتیق شیراز📜پاورپوینت معماری اسلامی مسجد هارونیه📜پاورپوینت معماری اسلامی حمام خسرو آقا📜تحقیق نقش زبان بدن در سیستم های ارتباط با مشتری📜پاورپوینت معرفی گونه تشی (سیخور)