دریافت فایل(نرم افزار مدیریت مالی مجموعه ساختمان (بلوکها و آپارتمانها))

با توجه به مناسبات مالی موجود در ساختمان ها و مجموعه های آپارتمانی اشتراکی و نیاز به ثبت اطلاعات و گزارش گیری های دوره ای و وضعیت هر یک از واحدها بر آن شدیم تا نسخه 1.0 برنامه : مدیریت مالی ساختمان جهت مدیر ساختمان را در دسترس شما قرار دهیم. ویژگی ها...
دریافت فایل(نرم افزار مدیریت مالی مجموعه ساختمان (بلوکها و آپارتمانها))|41015810|dks30011535|مدیریت مجتمع,مدیریت ساختمان,مدیریت مالی,حسابداری ساختمان
مشخصات فایل مورد نظر در مورد نرم افزار مدیریت مالی مجموعه ساختمان (بلوکها و آپارتمانها) آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

با توجه به مناسبات مالی موجود در ساختمان ها و مجموعه های آپارتمانی اشتراکی و نیاز به ثبت اطلاعات و گزارش گیری های دوره ای و وضعیت هر یک از واحدها بر آن شدیم تا نسخه 1.0 برنامه : مدیریت مالی ساختمان جهت مدیر ساختمان را در دسترس شما قرار دهیم.

ویژگی های مهم این برنامه عبارتند از :

1 - امکان تعریف بلوکهای مختلف به تعداد دلخواه

2 - امکان تعریف واحدها به تعداد دلخواه و به تفکیک هر بلوک (به گونه ای که پرداخت شارژ در هر واحد تأثیری در همان شماره واحد در بلوک دیگر نداشته باشد)

3 - امکان ثبت هزینه ها به تفکیک هر بلوک در دسته بندی ها جداگانه

4- ثبت پرداخت شارژ ماهانه واحدها به تفکیک هر بلوک

5- ثبت درآمدهای متفرقه هر بلوک

6- گزارش هزینه های هر بلوک

7- گزارش درآمدهای هر بلوک

8- گزارش صورتحساب پرداختی هر واحد

9- تراز مالی کل و موجودی حساب ساختمان

10- گزارش پرداخت شارژ تمام بلوکها و همچنین ریز پرداخت هر بلوک

این برنامه تحت بانک اطلاعات اکسس 2016 تهیه شده است.

لذا برای اجرای این نرم افزار میبایست ابتدا اکسس 2016 را که تحت مجموعه برنامه های آفیس می باشد را در سیستم خود نصب کرده باشید.

دوستانی که اقدام به تهیه این نسخه از برنامه نمایند و ایمیل خود را به درستی در این سایت ثبت نموده باشند ویرایش های بعدی تا نسخه ی دوم را به صورت رایگان (از طریق ایمیل) دریافت خواهند نمود.


مطالب دیگر:
📝کتاب مواد غذایی مضر برای سلامتی📝مقاله بررسی ناكامی در به دست آوردن امنیت📝مقاله بررسی نجوم جغرافیای ریاضی📝کتاب ام اس چیست📝مقاله بررسی نظرات مختلف درباره انسان شناسی📝مقاله بررسی نظریه امامت در ترازوی نقد📝مقاله بررسی نظریه های انیشتن📝بررسی نقش تولید علم در توسعه یافتگی جوامع، موانع و راهكارهای تولید علمی در گروه پزشكی ایران📝مقاله بررسی نقش حجاب در جامعه📝مقاله بررسی نقش خانواده در جامعه📝مقاله بررسی نقش روانشناسی در ادبیات📝مقاله بررسی نقش زن در توسعه📝مقاله بررسی نقش زنان در فعالیتهای اجتماعی و اقتصادی در جامعه📝مقاله بررسی نقش فلز آلومینیوم در صنعت📝مقاله بررسی نقش مربی برای بازیكنان📝بررسی نقش و اهمیت فرآیند آموزش و بهسازی منابع انسانی در ادامه حیات هر سازمان یا مؤسسه📝مقاله بررسی نقش ورزش های روزمره بر سلامت انسان📝مقاله بررسی هستی شناسی از نظر وینگشتاین📝مقاله بررسی هیپرلیپیدها، چربی ها📝مقاله بررسی و تحلیل شخصیت افراد جهت آمادگی برای ازدواج📝مقاله بررسی و شرح كارخانه ریخته گری آلومینیوم تولید كننده سرسیلندر و پوسته كلاچ📝مقاله بررسی واژه شناسی📝مقاله بررسی ورق كاری و برشكاری📝مقاله بررسی یادگیری اصول‌یادگیری و انگیزش نزد كارمندان و مراجعین📝مقاله بررسی یكی از بلندترین ساختارهای تقویت شده باتركیبات زمین دراروپا