دریافت فایل(طراحی و مونتاژ قالب خم در نرم افزار کتیا)

دانلود پروژه ، کتیا یک نرم‌افزار طراحی به کمک رایانه، مهندسی به کمک رایانه و ساخت به کمک رایانه است که توسط شرکت داسو سیستمز تولید شده‌است. شرکت آی بی ام نیز در امور بازاریابی و فروش این نرم‌افزار با داسو سیستمز همکاری دارد. رقبای اصلی نرم افزار کتیا...
دریافت فایل(طراحی و مونتاژ قالب خم در نرم افزار کتیا)|34005608|dks30011535|طراحی و مونتاژ قالب خم در نرم افزار کتیا,پروژه طراحی قالب خم در کتیا,طراحی قالب خم در کتیا,پروژه مونتاژ قالب خم در کتیا,دانلود پروژه طراحی کتیا,دانلود پروژه کتیا,پروژه کتیا,دانلود پروژه,دانلود کتیا,آموزش کتیا,نمونه پروژه کتیا,پروژه آماده ک
مشخصات فایل مورد نظر در مورد طراحی و مونتاژ قالب خم در نرم افزار کتیا آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پروژه ،

کتیا یک نرم‌افزار طراحی به کمک رایانه، مهندسی به کمک رایانه و ساخت به کمک رایانه است که توسط شرکت داسو سیستمز تولید شده‌است. شرکت آی بی ام نیز در امور بازاریابی و فروش این نرم‌افزار با داسو سیستمز همکاری دارد. رقبای اصلی نرم افزار کتیا در بازار پرو/انجینیر و یونیگرافیکس می باشد. پس از خرید این نرم افزار توسط ایران خودرو و سایپا، استفاده از این نرم‌افزار در ایران رایج شد. امروزه از این نرم افزار در ایران بیشتر جهت طراحی قطعات مختلف، نقشه کشی، مهندسی معکوس، طراحی قالب و ماشینکاری استفاده می‌گردد. در صورتی هدف سازندگان اصلی این نرم افزار تحت پوشش قرار دادن هر فعالیتی مهندسی به کمک نرم افزار می‌باشد، به نحوی که می‌توان نام این نرم افزار در اغلب بزرگترین پروژه‌های صنعتی جهان دید. هم چنین می‌توان قوی ترین نرم افزار در زمینه CAD و CAM دانست و در زمینه CAE این نرم افزار با نرم افزار مکمل خود نرم افزار آباکوس ABAQUS کامل می‌گردد. به نحوی حل پیچیده ترین پروژه‌های آنالیزی جهان نیز در این نرم افزار انجام پذیر می‌باشد. از توانایی‌های جالب دیگر آن در قسمت قطعات مکانیکی، با تولید G-code می‌توان به دستگاه‌های تراشکاری cnc متصل تا قطعه ساخته شود. مدل سازی قطعات ساده تا پیچیده از ماوس گرفته تا بدنه خودرو و هواپیما و همچنین شرکت‌های هواپیماسازی همچون بوئینگ و شرکت‌های خودروسازی همچون فورد و نیسان نیز از نرم افزار کتیا به طور گسترده‌ای استفاده می‌کنند.
1. محیط‌های مدل سازی (Solid Model): این قسمت که در زیر مجموعه ماژول Mechanical Design قرار دارد برای مدل کردن قطعات توپر (Solid) و مجموعه مونتاژی و طراحی قالب و طراحی مدل‌های ورق کاری (Sheetmetal)، نقشه کشی صنعتی، تلورانس گذاری و... استفاده می‌شود.
۲. مدل سازی سطوح: این قسمت علاوه بر ساخت سطوح پیچیده قابلیت انجام مدل‌سازی روی ابر نقاط و فایل‌های حاصل از اسکن سه بعدی را نیز دارا است.
۳. محیط ماشین‌کاری: پس از ساخت مدل به کمک قابلیت‌های محیط ماشین‌کاری به راحتی می‌توان عملیات ماشین‌کاری مورد نیاز برای تهیه قطعه مدل شده از روی قطعه خام را تعریف کرده و هر مرحله از ماشین‌کاری را به صورت متحرک (انیمیشن) مشاهده کنید.
۴. محیط تحلیل المان محدود: به کمک قابلیت‌های این محیط می‌توانید قطعات و مدل‌های مونتاژی ساخته شده در این نرم افزار را تحلیل کرده و مواردی مانند تغییر شکل، توزیع تنش و... را در آن‌ها بدست آورد.
5. طراحی و تحلیل مکانیزم‌ها: به کمک این قابلیت از نرم افزار Catia می‌توانید پس از تعریف اتصالات بین اجزای مختلف مکانیزم، حرکت مکانیزم را مشاهده کرده و آن‌را تحلیل کنید. البته اینها برخی از قابلیت‌های نرم افزار کتیا می‌شود و قابلیت‌های آن بالاتر از این می‌باشد. یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های این نرم افزار این است که به کاربر اجازه می‌دهد به راحتی که از یک محیط کاری به محیط کاری دیگر منتقل گردد. به عنوان مثال شما پس از این که در محیط Digitized Shape Editor از یک ابر نقاط اسکن تهیه کردید به راحتی می‌توان در محیط Generative Shape Design و یا Free Style از آن Surface تهیه کنید. در این فایل به طراحی و مونتاژ قالب خم پرداخته ایم.


مطالب دیگر:
🔍نقشه ی زمین شناسی شهرستان جاجرم🔍نقشه ی زمین شناسی شهرستان بوئین زهرا🔍نقشه ی زمین شناسی شهرستان شیروان🔍نقشه ی زمین شناسی شهرستان قزوین🔍نقشه ی زمین شناسی شهرستان مانه و سملقان🔍نقشه ی زمین شناسی شهرستان تاکستان🔍شیپ فایل فرهنگسراهای شهر تهران🔍مقاله انگلیسی نحوه آموزش کودکان نابینا در سوئد به همراه ترجمه🔍مقاله بررسی آیات نماز در جلد اول تفسیر المیزان🔍تحقیق پیرامون بورس🔍مقاله هنر ( هنری به نام گرافیک)🔍آز معماری کامپیوتر (طراحی alu در max+plus)🔍پاور پوینت رب گوجه🔍تحقیق ارث زوجین در متون فقهی و حقوقی🔍پاور پوینت خط تولید صابون🔍حقوق دریاها از منظر حقوق بین الملل با تاکید بر کنوانسیون 1982🔍تجربیات و چالش ها و راهکارهای تدریس دینی و عربی🔍تجربیات، چالش ها، روش های تدریس و راهکارهای درس ریاضی🔍جرایم امنیتی در نظام حقوقی ایران🔍پاورپوینت خط تولید آب معدنی🔍پاورپوینت خط تولید شامپو🔍پاورپوینت خط تولید شیر🔍بررسی طراحي سيستم نرم افزاري مشاور املاک🔍پاورپوینت پول در ایران🔍تحقیق مدیریت زمان